BoB Clan
BoB Clan
BoB Clan
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Wolfenstein
 
IndeksPortalLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Zmiana adresu IP.

Go down 
AutorWiadomość
h2o
Admin
Admin
h2o


Liczba postów : 138
Join date : 14/03/2013

Zmiana adresu IP. Empty
PisanieTemat: Zmiana adresu IP.   Zmiana adresu IP. EmptyNie Gru 01, 2013 3:50 am

Witajcie!
           W tym poradniku zajmę się programami, które umożliwiają nam zmianę naszego adresu IP, a co za tym idzie, jeżeli zostaniecie nie słusznie zbanowali, możecie wciąż grać!


Zmiana adresu IP. Ux40

1.Private Tunnel

Program ten możemy ściągnąć bezpłatnie ze strony producenta: https://www.privatetunnel.com/
Aby skorzystać z tego programu, musimy zarejestrować się na stronie głównej a następnie pobrać plik instalacyjny. Podczas okresu próbnego mamy 100 Mb danych do wykorzystania.
Możemy korzystać z 6 adresów IP. 4 z nich są adresami europejskimi, dlatego przy grze właśnie na takim IP, odczuwać będziemy tylko nie wielkiego laga.
Plusem programu jest to, że możemy założyć tyle darmowych kont, ile mamy adresów e-mail. Osobiście ten program przypadł mi najbardziej do gustu i to jego najczęściej używam.
Warto nadmienić, że jeżeli podczas gry skończy wam się limit transferu, dopóki nie wyjdziecie z serwera wasze IP nie zmieni się, co oznacza, że będziecie mogli dalej grac Wink


Zmiana adresu IP. F6u2

2.Cyberghosts

Link do pobrania i więcej informacji możecie znaleść na: http://cyberghostvpn.com/
Ten program jest przeznaczony do bardziej zaawansowanych użytkowników, aczkolwiek jego obsługa nie jest bardzo wymagającą.
Rejestrując nasze darmowe konto mamy możliwość korzystania z tylko nielicznych adresów IP, przede wszystkim zlokalizowanych w Polsce.
Po przejściu na płatną wersję mamy do wyboru duży szereg adresów IP z przeróżnych części świata.
Program ten nie przypadł mi osobiście do gustu, jednakże może Wam bardziej spodoba się, niż mi.

Ps. Jeżeli korzystacie z jakiś innych programów tego typu, napiszcie ich nazwy i powiedzcie, czy spełniają swoją role należycie.
Powrót do góry Go down
 
Zmiana adresu IP.
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
BoB Clan :: BoB Clan :: Sekcja 1.4 - poradnik-
Skocz do: