BoB Clan
BoB Clan
BoB Clan
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Wolfenstein
 
IndeksPortalLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Serwer klanowy - dotacja

Go down 
3 posters
AutorWiadomość
h2o
Admin
Admin
h2o


Liczba postów : 138
Join date : 14/03/2013

Serwer klanowy - dotacja Empty
PisanieTemat: Serwer klanowy - dotacja   Serwer klanowy - dotacja EmptyNie Sie 04, 2013 3:58 pm

Witajcie klanowicze!
Jak pewnie zauważyliście czy to na forum, czy w grze BOB ponownie ma własny server ~ Elite.Dm. Zapewne w tym momencie możecie się troche zdziwić no bo jeśli to serwer BOB, dlaczego nazywa się tak jak się nazywa? Proces zmiany nazwy został zastosowany w celu zachęcenia nazwą i ustawieniami serwera dla całej społeczności RTCW, nie tylko strony polskiej. Niektórzy postrzegają klan BOB nie w ten sposób w jaki powinni, dlatego solidny serwer na pewno jest w stanie pomóc nam i nie tylko nam w odzyskaniu dobrej marki na arenie RTCW. Jak wszyscy wiecie serwer to bardzo ważna sprawa, a takie coś (niestety) musi kosztować.
Pojawiła się propozycja, aby wykupić serwer na rok (będzie cały czas do naszej i tylko naszej dyspozycji). Cena takiej operacji to 70€.
System z wykorzystaniem sponsora zaproponował zapłatę połowy kwoty, czyli 35€. Do spłaty w takim wypadku pozostaje druga połowa i tu zwracam się z prośbą do was. Jako, że jest mi trudno bez stałego zatrudnienia i jakiejkolwiek pracy płacić 35€ System i ja postanowiliśmy napisać temat, w którym istniałaby szansa dołożyć się na server i przedłużyć jego istnienie. Pamiętajcie, że 35€ w takim wypadku klan BOB płaci TYLKO 1 raz na rok. Wiem już, że anix jest skłonny dołożyć się do serwera około 5 euro, dlatego do spłaty pozostaje już tylko 30€. Ja od siebie oczywiście też trochę dam, ale liczę przede wszystkim na was klanowicze! Smile

Dotacje idą CAŁKOWICIE na serwer i nic z nich ja lub System nie mamy. Z góry dziękuję za pomoc! Smile

Dotacje można albo wysyłać na
1. Paypal (tak byłoby dla mnie najlepiej) na email: 1bavok1@gmail.com - tu można wysyłać w jakiejkolwiek walucie pieniądze
2. Konto bankowe
Jeśli ktoś będzie chciał wspomóc serwer wybierając opcje nr 2. proszę aby skontaktował się ze mną najlepiej na forum poprzez wiadomość prywatną i tam napisze potrzebne informacje.
Powrót do góry Go down
System_pl
Admin
Admin
System_pl


Liczba postów : 618
Join date : 28/08/2010
Skąd : Schiedam

Serwer klanowy - dotacja Empty
PisanieTemat: Re: Serwer klanowy - dotacja   Serwer klanowy - dotacja EmptyNie Sie 04, 2013 4:17 pm


6 graczy po 5 € im wiecej dotujacych tym stawka maleje.
Osobiście uważam ze warto.Hoster porządny,w dodatku
zapewnia dobry transfer który przedkłada sie na jakość
prowadzonej gry.
Powrót do góry Go down
h2o
Admin
Admin
h2o


Liczba postów : 138
Join date : 14/03/2013

Serwer klanowy - dotacja Empty
PisanieTemat: Re: Serwer klanowy - dotacja   Serwer klanowy - dotacja EmptyNie Sie 04, 2013 5:12 pm

Hoster jest jeden z najlepszych i najtańszych hostów obecnie dostępnych na arenie RTCW.
Powrót do góry Go down
sliwa
Admin
Admin
sliwa


Liczba postów : 503
Join date : 03/08/2010
Skąd : BB9

Serwer klanowy - dotacja Empty
PisanieTemat: Re: Serwer klanowy - dotacja   Serwer klanowy - dotacja EmptyNie Sie 04, 2013 6:35 pm

70 euro za rok to nie duzo
jak sie ogarne to przesle10 funia
Powrót do góry Go down
http://www.lancs.pl
h2o
Admin
Admin
h2o


Liczba postów : 138
Join date : 14/03/2013

Serwer klanowy - dotacja Empty
PisanieTemat: Re: Serwer klanowy - dotacja   Serwer klanowy - dotacja EmptyNie Sie 04, 2013 7:06 pm

Chodzi o to, że cena jest można powiedzieć promocyjna. Serwer ma 24 sloty i tyle mieć będzie. Zatem za taki serwer, stały host w niemczech taka cena to wcale nie dużo patrząc na inne hosty.
Dzięki sliwa! Smile
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Serwer klanowy - dotacja Empty
PisanieTemat: Re: Serwer klanowy - dotacja   Serwer klanowy - dotacja Empty

Powrót do góry Go down
 
Serwer klanowy - dotacja
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
BoB Clan :: BoB Clan :: Serwer turniejowy-
Skocz do: